LASITA MAJA │Puitehitised

Asume boksis V-13

OÜ Lasita Maja asutati Tartus 1998. aastal. Aasta aastalt on ettevõte kasvanud, olles tänaseks arenenud Euroopa üheks suurimaks puitmajade tootjaks. 2019. aastast kuulub Lasita Maja     ettevõttele Outdoor Life Group. Ettevõttega tutvumiseks saab lugeda siit.

Lasita Maja annab tööd rohkem kui 250-le inimesele, tootes aastas kokku umbes 40 000 erinevat ehitist. Kolm erinevat tootmisbaasi võimaldavad toota 19 / 21 / 28 / 34 / 40 / 44/ 70 ja 92 mm seinapaksusega eriilmelisi puitehitisi, alustades aiamajade, kuuride, suvemajade, saunade, paviljonide, garaažide ja lastemajadega ning lõpetades meie parimate koostööpartnerite tarvis ka nn. eriprojektidega. Töö eriprojektidega on tõendus sellest, et me hindame kõrgelt meie klientide vajadusi, samuti annab sellest tunnistust meie lai tootevalik – tänasel päeval on meil sortimendis ca 500 erinevat mudelit.

Kliendi rahuolu nimel pühendame suurt tähelepanu kvaliteedile, selle kinnituseks väljastas LRQA AS-le Lasita Maja alates 29. november 2007 ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi. Tunnistus selle kohta, et me peame oluliseks ka loodushoidu on FSC sertifikaadiga puidu kasutus meie ettevõttes. FSC on märk vastutustundlikust suhtumisest meie loodusvaradesse ja sellega ka meie ühisesse tulevikku.

1k

0

Jaga

Tule ja proovi!

Tule tutvu messil aiamajaga Caroline SET 3

Caroline on ruumikas kolme toa ja poolkorrusega maja. Majakomplekti kuulub immutatud alusraam, seinadetailid, katusetalad, põranda-ja katuselauad, redel ning liistud ja montaazivahendid. Caroline SET 3 avatäited on kahekordse klaasiga ja tihenditega. Majaga on kaasas üksikuks, mille asukohta on võimalik paigaldamise käigus ise valida.

Lisaks on maja keskmist seina võimalik paigaldamise käigus ehitada nii, et käigu ava oleks väiksemal ruumil ning suuremale parempoolsele ruumile saab paigaldada üksikukse. Majaga ei ole kaasas katusekatet, lisana on võimalik osta neljas erinevas toonis sindlit või katusepappi. Lisaks on majale saadaval ka 2m lai terrass ning aknaluugid ja lillekastid. Saadaval on ka lisadetailid kas esimese korruse kõrgemaks tegemiseks või lisadetailid poolkorruse kõrgemaks tegemiseks. Caroline aiamaja on saada mitmes erinevas versioonis. Caroline SET 3 on meie valikus täiesti uus mudel. Uksed ja aknad on pakettklaaside ja tihenditega.

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu