Messil on pikk ajalugu, tänavusel aastal toimub see juba 23. korda. Igal aastal mess muudkui kasvab ja suureneb, leitakse uusi ja huvitavaid lähenemisi, laiendatakse teemaderingi ja pakutakse nii messi külastajale kui eksponendile värskendatud kontseptsiooni. Messiedu ei sõltu ainuüksi eelarvest või stendi suurusest, vaid ka strateegiast, organiseerimisest ja heast planeerimisest.

Tulemas on tõeliselt vägev, suurejooneline ja laia haardeulatusega mess, kus leiab endale meelepärast tegevust, huvitavat kuulamist ja põnevat vaatamist igaüks.

Sisustusmessil on esindatud kõik suuremad ja paremad sisustustooted, -ettevõtted ja sisekujundajad. Kohal on eesti disainerite kahurvägi, kes oma loominguga kedagi külmaks juba ei jäta.  

Miks on Interjööri messil osalemine kasulik?

  1. Enda eksponeerimine teiste oma-ala tipptegijate keskel;
  2. Uute äripartnerite leidmine ja vahetu kontakt klientidega;
  3. Hea müügikeskkond;
  4. Suurepärane koht värskete lahenduste ja ideede hankimiseks. 

 

Messi korralduslike küsimuste korral palume pöörduda:

Eesti Näituste AS/ Estonian Fairs Ltd.

Pirita tee 28, 10127 Tallinn, Estonia

Tel.+372 613 7450

rano@fair.ee

Mugav osalemine

Online-mess hoiab kokku eksponendi aega ja raha. Ligipääs messile on kõigile tasuta 24/7. Mess on rahvusvaheliselt ligipääsetav kodust või kontorist lahkumata. Puudub vajadus tegeleda juhuslike külastajatega. Messi teemale fokusseeritud stendid aitavad mäletada ettevõtteid ning nende tooteid ja teenuseid paremini.

Ühe klikiga saab hankida lisainfot eksponendi kodulehelt. Info on kiiresti võrreldav, leitav ning täpsustatav messi suhtluskanalites.

Valikute ja õigete otsuste tegemine on lihtsam kui kunagi varem!

Messikontaktid

Külastajate arv on tänu vahemaade ning ajaliste piirangute puudumisele suurem kui tavamessidel. Online messi külastavad ka inimesed, kes tavaliselt näitustele ei jõua. Huvitavaid väljapanekuid külastatakse mitmeid kordi. Lisanduvad ka rahvusvahelised külastajad teistest riikidest.

Avalik loendur näitab messistendi külastatavust reaalajas. Vahetu tagasiside ja suhtlus klientidega nende eelistuste tundmaõppimiseks, aitab ettevõtetel tooteid ja teenuseid turunõudlusele vastavaks lihvida.

Eksponendil puudub vajadus tegeleda juhuslike külastajatega.

Messipakkumised

Messipakkumised ja messihinnad on igal hetkel muudetavad - eksponendi reageering on paindlik ja kiire.

Tooteesitlus on nüüd lihtsam ja odavam kui kunagi varem. Katsetamine erinevate pakkumiste ja väljapanekutega on lihtne ja soovitatav tegevus uute toodete turuküpsuse kontrollimiseks.

Külastajatele parema ülevaate andmiseks koondatakse kõik messipakkumised kokku eraldi messipakkumiste rubriiki.

Messistendid

Virtuaalne stend hoiab kokku eksponendi aega ja raha.

Virtuaalne messistend on ligipääsetav ja muudetav 24/7 kodust või kontorist lahkumata.

Virtuaalne pind on piiramatu, mis võimaldab tooteid, teenuseid või informatsiooni eksponeerida mitmel erineval viisil, mitmes eri keeles ja riigis samaaegselt

Stendis loodud kontak on edasiseks suhtluseks alati tuvastatav. Vabatahtlik kliendipoolne huvi tagab kvaliteetse kontakti.

Küsi rohkem

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu