Oleme Eestis kodutekstiili jae- ja hulgimüügiga tegelenud juba 20 aastat, esinduskauplus asub Tallinnas Paldiski mnt. 29. Omame head kogemust eesti inimeste soovidest selles valdkonnas, oma klientidele soovime pakkuda parimat klienditeenindust, kvaliteeti ja hinda.

2009. aastal alustasime oma voodipesu tootmist, et pakkuda klientidele luksuslikult pehmet puuvilla satäänist tooteid, parimat und ja meeldivat tunnet tekitavat voodipesu. Satäänist kangas on toodetud Pakistanis mida toome ise Eestisse.

Alates 2014 aastast hakkasime oma kodutekstiili tooteid pakkuma kaubamärgi DOSSA nime all, mis pakub kliendile naturaalsetest materjalidest tooteid ja usaldusväärset kvaliteeti. Peamised artiklid on voodipesu ja erinevad bambustooted.
Lisaks paljude Eesti koostööpartnerite toodete müügile impordime Lätis valmistatud väga kvaliteetseid villapleede ja Ukrainas toodetud puuvillatekke ehk baikatekke.

Valmistame voodipesu hotellidele, haiglatele, tervishoiuasutustele, lasteasutustele ja teistele suurklientidele. Meie e-tekstiil esinduskaupluses võtame vastu eraklientide eritellimustöid. Võtke meiega julgesti ühendust, kuulame teie soove ja ettepanekuid.

Külastusi
2 503
Paldiski mnt 29 Tallinn 10612

201 päeva jäänud
Avamine: 21. aprill

Interjöör 2023ei ole hetkel aktiivne ja stendide sisu on peidetud.

SOOVITAME
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest