Tallinna ehitus- ja sisutusmess 2021 saab olema esimene messiprojekt peale pikka pausi. Kauaoodatud taaskohtumine leiab aset juba 26.-28. augustil.

Elu on muutunud ja nii oleme ka meie. Tallinna ehitus- ja sisustusmess ühendab endas messide „Eesti Ehitab“ ja „Interjöör“ parimaid traditsioone ning korralduskogemust, et tuua külastajani läbilõige ehitus- ja sisustustoodete turul pakutavast, anda võimalus näost näkku kohtumiseks, pakkuda ideid ja inspiratsiooni. Koondame kõige läbimõeldumad ja nutikamad lahendused ühe katuse alla. Mess saab olema kohaks, kus kohtuvad stiil ja omanäolisus, kodu ja aed, kangas ja valgus, värvid ja puit, lihtsus ja terviklikkus, jne. Esitlusele tulevad erinevad mööbliesemed, sisekujundusobjektid ja interjöörilahendused. Osalevad firmad pakuvad külastajatele paremaid ja uudsemaid tooteid nii koju kui ka aeda.

Ootame teid:
26. august 2021 kl 10.00 – 18.00
27. august 2021 kl 10.00 – 18.00
28. august 2021 kl 10.00 – 17.00

Oleme juba paar nädalat ette valmistanud kontrollitud üritust, mis on kõigi osalejate jaoks kordades turvalisem ning mis võimaldab messil osaleda kuus korda rohkematel inimestel kui see oli võimalik näiteks kuu aega tagasi.   See tähendab, et sissepääsus tuleb esitada covid tõend, kinnitamaks isiku ( nii eksponendi kui külastaja) vaktsineeritust, viiruse läbipõdemist või negatiivset testitulemust. Et messilt keegi eemale ei jääks, korraldame kohapeal kindlasti ka  tasuline kiirtestimise võimaluse neile, kel covid-sertifikaati ei ole.  Kiirtesti orienteeruv maksumus on 10 eur.

Täna on avalik info, et tervishoiuasutuses PCR meetodil tehtud koroonatesti kehtivus on 72h ja kiirtesti kehtivus 48h. Kohapeal tehtud kiirtesti tulemust saab kasutada vaid ühekordseks tegevuseks. Kohapealse kiirtesti maksumus saab olema  ca 10 eur.
Uued usaldusmeetmed tekitavad kindlasti alguses küsimusi, kuid esmased kogemused suurematel kontrollitud tingimustes toimunud suurüritustest on igati  lootustandvad.  Kiirtestimine  ja tõend on ühise eesmärgi  – avatud majanduse ja avatud ühiskonna nimel valdavalt omaks võetud.