Vivarec OÜ │ Keraamilised plaadid ja terrassilahendused

Asume boksis Maakodu-1

Me armastame disaini ja innovaatlilisi lahendusi ja sellest kirest on ajendatud ka meie lai siseviimistlusmaterjalide tootevalik.  Keraamiliste plaatide kujundused pärinevad Itaalia disainerite loomingust. Innovaatilised pinnatöötlused tagavad põrandakatete kerge hoolduse ja pikaealisuse. Parkettpõranda viimistlus peab välja tooma puidu loomuliku ilu. Peitlengiga siseuksed  toetavad minimalistlikku arhitektuuri. Segistite ja vannitoamööbli märksõnadeks on funktsionaalsus ja kvaliteet. Tähelepanuta ei jää ka hoone fassaad, mille katmiseks pakume mitmeid põnevaid lahendusi. Tutvu kogu meie tootevalikuga.

720

0

Jaga

Keraamilised terrassiplaadid -20% soodsamalt kuni Jaanipäevani kasutades salasõna „MAAKODU 1“

Terrassiplaadid võimaldavad luua ühtset tervikut siseruumi ja õueala vahel. Mitmed keraamilise plaadi seeriad sisaldavad lisaks tavapärastele õhematele plaatidele 20 mm paksuseid libisemiskindlaid plaate, mis on mõeldud paigaldamiseks õue terrassidele või teeradade sillutiseks. Vahva tulemuse saab üksikute plaatide uputamisel murumätta sisse killustikust aluspadjale ja selliste käiguradade kombineerimine suuremate sillutatud aladega. Rõdude ja katuseterrasside puhul on asendamatud plastikust terrassijalad, mis võimaldavad paigaldada plaadi otse katusekatte peale. Reguleeritava kõrguse ja kaldenurgaga jalgade abil saab luua sirge põranda väga lihtsa vaevaga ja selle ka vajadusel teisaldada. Buzon terrassijalgade lisavarustuse hulka kuuluvad ka puitroovi fikseerimiseks sobivad klambrid.

Kronos keraamilised plaadid, mida messiboksis esitleme, on silmapaistvad oma tõetruu välimuse, pinna värskuse ja tehniliste parameetrite poolest. Kõik on selles materiaalses maailmas ajutine, kuid Kronose meeskond püüab luua vastupidavaid ja kasulikke tooteid mitte ainult tänasele, vaid ka tulevasele põlvkonnale. Nende loodud keraamilised plaadid ei järgi trende ega moevoolusid vaid toovad esile keraamilise plaadi eheda olemuse.

Lisades tööstuslikule tootmisele käsitöö, muutub iga toode ainulaadseks ja toob esile ebatäiuslikkuses peituva ilu. Maakodu 1 vannitoa seinaplaadile sakilise serva andmiseks on välja töötatud spetsiaalne protsess Spakko, mis ühendab endas innovatsiooni ja ajaloo. Plaadi pealispind on murtud, kuid plaadi tagumine külg on lõigatud sirgelt ja täpselt mõõtu, et võimaldada lihtsat paigaldust.

Pinnakattele lisaks pakub K-LAB teenus võimalust luua valamuid, mööblit, lillekaste, trepiastmeid jm elemente vastavalt kliendi soovile ja mõõtudele. Materjalina võib kasutada kogu Kronos keraamiliste plaatide valikut kas 6, 10 või 20 mm paksusena ning luua esemed, mis sobivad kasutamiseks nii sees kui väljas.

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu