Villeroy & Boch Gustavsberg Oy Eesti Filiaal │Vannitoamööbel

Asume boksis Maakodu-2

Meie eesmärk on pakkuda terviklikke vannitoalahendusi, mis muudavad elu lihtsamaks ja mugavamaks. Kombinatsioon kõrgekvaliteetsete nutikate funktsioonidega toodetest ja Põhjamaade disainist muudavad meie toodangu terviklikuks lahenduseks kogu vannitoale. Võib tunduda ilmselge ja ilmselt see ongi täpseks põhjuseks miks meil on olnud au tarnida oma vanntoatooteid juba üle 190 aasta.

Portselani tootmine sai Gustavsbergis alguse  juba 1825 aastal ja tänaseks oleme arenenud keraamikatööstuse üheks juhtivaks kaubamärgiks. Meie pikk ajalugu põhineb  meie traditsioonide ja juurte põimumisel modernse tehnoloogia ja disainikeelega.


Villeroy & Boch Gustavsbergi peakontor asub Rootsis Värmdö saarel, natuke väljaspool Stockholmi. Lisaks meie Rootsis paiknevatele tootmishoonetele Gustavsbergis ja Vårgårdas, on meil müügivõrk Põhjamaades ja Baltikumis. Ettevõte on osa Saksa kontsernist Villeroy & Boch AG, olles seega üheks Euroopa suurimaks vannitoasisustuse tootjaks.

Meie eesmärgiks on jätkuvalt pakkuda vannitoasisustust - veel vähemalt 190 aastat. Seetõttu oleme huvitatud jätkama nutikate, jätkusuutlike, Põhjamaade disainiga toodete arendamist. Suur või väike, klassikaline või modernne, tagasihoidlik või värviline, mõeldud kodumajapidamistesse, korruselamutesse või avalikesse ruumidesse - meil on kõik mida vajad!

662

0

Jaga

Twistflush loputusega Subway 3.0 WC-pott

Villeroy

Villeroy & Boch tõi turule uudse TwistFlush loputustehnoloogiaga tualettpoti, kus loputusvesi liigub potti jõulise veekeerisena ja pott ise on nutika koonusekujulise disainiga.

Uus revolutsiooniline tualettpoti loputus teeb WC-poti puhtaks ja ülihügieeniliseks, olles samal ajal erakordselt veesäästlik.

Vajades väikese loputuse jaoks ainult 3 liitrit ja suure jaoks 4,5 liitrit vett, säästab neljaliikmeline perekond TwistFlush loputusega aastas juba kuni 19 700 liitrit väärtuslikku vett. 

Uudne disain pälvis 2021 aastal ka Red Dot disainiauhinna.
 

Quaryl® materjalist Squaro Edge12 vann

Quaryl

Squaro Edge12 valmistusmaterjaliks on Villeroy & Bochi poolt patenteeritud materjal - Quaryl® ning seetõttu on vann muljetavaldava disaini ja materjali kvaliteediga.

Quaryl® materjal ühendab endas akrüüli ja kvartsi parimaid omadusi - see on üllatavalt kerge, kuid samas väga vastupidav.

Quaryl®-st on võimalik luua sirgete kuni 12 mm laiuste servadega ja 90° nurkadega vanne, milles vesi püsib oluliselt kauem soe.

Quaryl® vann ei kaota aja jooksul tänu oma mittepoorsele pinnale esinduslikku välimust ja seda on väga kerge hooldad. Samuti on Quaryl®-st vann libisemiskindel.

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu