Vecta Design OÜ │Pinglaed

Asume boksis Maakodu-2

pingmaterjalist valmistatud sisekujundus- ja valguslahenduste tootjaks ja tarnijaks. Tänasel päeval on meie tootevalik lai, hõlmates hulganisti erinevaid materjale ja suurt valikut värvitoone, mis on laost kohe võtta. Seega ei mingit pikka ja tüütut ooteaega. Lisaks pakume unikaalseid profiilisüsteeme ja omanäolisi valguselemente, mis kombineerituna kvaliteetsete pinglaematerjalidega annavad võimaluse luua omanäolisi sisedisainilahendusi.

Pinglae eelised

Pingmaterjal on ääretult paindlik ja mitmekülgseid kasutusvõimalusi tagav vastupidav plastifitseeritud materjal (PVC), millest valmivad Vecta Designis nii tavalised (kipslage meenutavad, kuid oluliselt vastupidavamad) pinglaed, valguslaed ja disain valgustid, omanäolised prinditud laed, aga ka akustilised laed ja seinapaneelid ning seinakatted. Meie tootevalikust võib leida üle saja erineva värvitooni ja kuue erineva efektiga laematerjali ja lisaks akustiliste omadustega pingmaterjali. Parim võimalik kvaliteet, mida oma toodangu puhul esmatähtsaks peame, tähendab, et loodavad tooted vastavad Euroopas kehtivatele ohutusnõuetele ning vajalikud sertifikaadid, mis kindlustavad selle, et Sinu kodu- või töökeskkond on tervisele ohutu ja kestab kaua, on päriselt olemas. Soovitame tellijal alati veenduda, et materjalid, mida enda igapäevasesse interjööri paigaldada lubatakse tagavad kõigi jaoks turvalise olemise. 

Pinglagi on...

  • vetthülgav
  • antibakteriaalne
  • hallituskindel
  • antistaatiline
  • kauakestev, selle värvivärskus püsib kümneid aastaid
  • murevaba, kuna see ei vaja perioodilist hooldamist
  • keemilistele mõjuteguritele vastupidav
  • kaalult kerge (240g/m2)
  • vastupidav ja jätkusuutlik materjal
  • erinevate efektidega ja sadades värvitoonides paigaldatav paindlik materjal

... ja seetõttu sobiv paigaldamiseks erineva otstarbega ruumidesse.

Easy Light magnetsiini valgussüsteem

Easy Light valgusprofiil sobib paigaldamiseks nii avaliku ruumi hoonetesse, kui ka eraobjektidele, see on kasutajamugav ja annab Sulle vabaduse igal ajal ise otsustada, kuhu paigutatuna ja millist valgusallikat vajad. Eriti hästi sobib paindlik siinivalgusti paigaldamiseks ruumidesse, kus tekib sagedamini vajadus valgusdisaini ümber mängida, näiteks poodides, kunstigaleriides, kontoriruumides, aga ka hotellides ja meelelahutusotstarbel kasutatavates ruumides ning meie igapäevastes eluruumides. Loomuliku valguse intensiivsus ja olemasolu erinevatel aastaaegadel mõjutab samuti täiendavate valgusallikate paiknemise vajadust ja ka seda, mis valguse temperatuuriga või kui mitut valgustit üldse mingil ajahetkel ruumis vaja oleks. 
See innovatiivne integreeritud valgusprofiili süsteem võimaldab kasutada samaaegselt nii pingmaterjali, kui ka teisi siseviimistlusmaterjale (nt kipsmaterjali). Võib jääda vaid ühe materjali kasutamise juurde või kombineerida mitut erinevat materjali samaaegselt. See profiili paindlik omadus loob sisekujundajatele ja arhitektidele lõputul hulgal põnevaid valgustusega seotud sisekujundusideid, mida teostada.

Printlagi

Printlagi on suurepärane võimalus ruumidele eriilmeliste ja isikupäraste täienduste lisamiseks. Kõrgekvaliteedilise UV printeriga saab erineva efekti ja värvusega pingmaterjalile printida soovikohaseid mustreid, illustratsioone, fotosid ja muid elemente (nt logosid), mis muudavad interjööri pilkepüüdvaks ja isikupäraseks. Prinditud pinglagi sobib katma kogu lage, aga ka seinapinda, sellest on võimalik valmistada erikujulisi mooduleid ja efektseid seinapaneele. Sõltuvalt ruumi kasutusotstarbest on võimalik prinditud pingmaterjaliga interjööris ruumikasutajate meeleolu soovitud suunas mõjutada. Nii näiteks saab haigla- või lasteasutuse keskkonda loodud õige meeleoluga prinditud pinglagi ( või sein ) tekitada rõõmu ja positiivseid mõtteid, anda lootust ning olla mõnusa olemise stimuleerija. Ka kontoriruume on võimalik printlahenduste abil kutsuvalt kauniks kujundada. 

Prinditud pingmaterjali abil saad endale kordumatu kodu ja kontoriruumid!

Anna meile oma soovidest ja interjööriunistustest teada ja võtame Sinuga peagi ühendust

Tehtud tööd videopildis

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu