Tule proovi ainulaadset leilielamust!

Meie eesmärk Saunumis on teha revolutsiooni saunamaailmas ning luua lahendusi moodsale saunatajale, kes hindab kõrgelt enda heaolu ning tahab nautida sauna parimal moel, mida tänapäeval pakkuda on. Kui soovid oma sauna uude saunasajandisse tuua, siis nüüd on sul võimalus meie tehnoloogiat testida. Kütame messil meie klientide absoluutse lemmiku, Saunum Primary keris-saunakliimaseadme kuumaks, et saaksid uutmoodi leilikogemust omal nahal proovida. Kuidas test toimub? 45 sekundi jooksul testime leiliviskamist nii sisse- kui ka väljalülitatud saunakliimaseadmega.

Saunumi patenteeritud saunakliimaseade ning õhu soolaioonidega rikastamise meetod on maailmas ainulaadsed ning saanud väga palju head tagasisidet - kes on Saunumi kliimaseadmega kerist proovinud, see enam tavalisse kõrvetavasse sauna minna ei taha. Koduseks spaakogemuseks saad Saunumi kerisega luua nii klassikalise kuuma leilisauna kui ka pehme leiliga niiske sauna, aururikka sauna, soolaioonidega rikastatud sauna, aroomisauna või maheda kuumusega sanaariumi. 

Saunum juhtseade Leil muudab sauna kütmise ja juhtimise lihtsamaks, nutikamaks ja säästlikumaks. Vaid mõne puudutusega saab panna sauna „kütte”, seadistada oma lemmik saunatüübi ning juhtida kliimaseadet otse oma mobiiltelefonilt. 

Saunumi messiboksi külastajatele on „kirsiks tordil“ -10% soodukas tavahinnaga seadmetelt, mis kehtib kuni aprillikuu lõpuni.
Samuti on super hea pakkumine kahe seadme komplektile - Saunum Primary Spa keris + Saunum Leil sauna juhtseade - kuni aprilli lõpuni al 995 € (tavahind al 1290 €).

Saunumi seadmed leiad ametlike edasimüüjate juurest üle Eesti!
Puumarket, Saunamaailm, Saunainter, Calor Nordic, Saunale.ee, Teamservice, Saunawood, SPA ja saunasalong, Saunamaterjal.ee, Kamin ja Pliit, Javicar. 

Külastusi
2 533
Pakkumisi
2
Suur-Paala 19 Tallinn, Harjumaa

200 päeva jäänud
Avamine: 21. aprill

Interjöör 2023ei ole hetkel aktiivne ja stendide sisu on peidetud.

SOOVITAME
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu