Kaissu Mööbel │ Magamistoamööbel

Asume boksis C-306

Kaissu sündis soovist luua. Luua täpselt seda, mis paitaks iga päev meie enda hinge ja leiaks koha inimeste südames. Ideed, mis juba pikka aega sahtlist lauale ja laualt päris ellu pääsemist ootasid, on nüüd Kaissu kutsuva nime all endale reaalset kuju saamas. Palun saage tuttavaks – siin on värske Eesti disain Sinu magamistuppa!

Eestimaa looduse värvidest, valgusest ja ürgsusest inspireeritud Kaissu on ilus ning karge. Kuigi moodne, hindab traditsioone. Õige pisut isepäine. Väärtustades ehedust ja unikaalsust, valmistame kõik Kaissu tooted naturaalsetest materjalidest puhta käsitööna meie Tallinnas asuvas meistrikojas.Nii jõuabki nüüd järgemööda teieni palju põnevaid sisustustooteid, mis peamiselt mõeldud magamistuppa – mööbliesemed, tekstiilid ja aksessuaarid. Kõik loodud südamega.

957

0

Jaga

Voodi Ída

Julge ja omanäolise disainiga voodi. Vastupidav ja funktsionaalne, kuid samas õhuline ja elegantne.

Platvormvoodi, milles skandinaavialik materjali- ja värvikasutus kohtub jaapanipärase vormiga Kaissule omases peenes disainivõtmes. Looduslikust kasepuidust voodi kinnitub tugevale metallraamile.

Mugavamaks toetamiseks on voodile võimalik lisada 5-kraadise kaldega peatsilaud. Külgedelt väljaulatuvad abilauad on soovi korral võmalik kokku lükata ülejäänud voodiga samasse laiusesse.
 

Voodi Ehe Natur

Põhjamaiselt minimalistlik voodi, eriti õhulise ja peene disainiga. Voodi valmistamisel on kombineeritud kahe tugeva materjali - tamme täispuidu ja metalli - omadused, mis annavad voodile vastupidavuse ja tekitavad visuaalset kontrasti.

Voodi Sume

KAISSU uusim, kauaoodatud voodi Sume. Pehme tekstiilpolsterduse alt paistab Kaissule omane peen ja sale vorm. Kergelt retrohõnguline, diskreetselt luksuslik. “Meie kollektsioonis on seni olnud vaid minimalistlikud puidust raamvoodid.

Uue mudeliga soovime pakkuda midagi teistsugust neile, kellele Kaissu disainikeel ja bränd on sümpaatsed, kuid kes igatsevad meie senisest valikust veidi enam pehmust interjööri.” sõnab Kaissu disainer Helen Leetsar. Uus voodi valmib Eesti parimate meistrite käe all tellija eelistuste järgi. Valida saab voodi mõõtu, jalutsi ja peatsi kõrgust, kattetekstiili ning jalgade materjali ja värvi. 

*Pildil olev voodi on trendikast buklee-kangast, tammepuidust jalgadega.
 

Konsoollaud Ehe

konsoollaud ehe

Minimalistiliku disainiga naturaalsest tammepuidust sahtliga konsoollaud, mis sobib ühtviisi nii esikusse, mahutades mugavalt võtmed/dokumendid, kui ka elu- või magamistuppa peeglilauaks, riiuliks.

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest