Diastone │ Köögitasapinnad

Asume boksis Maakodu-2

Kes me oleme?

Diastone on üle 25 aastase kogemusega üks Euroopa suuremaid kivist tasapindade tootjaid. Oleme selle aja jooksul tarninud üle 1 000 000 graniidist, marmorist, kvartist ja keraamikast töötasapinna.

Oleme spetsialiseerunud graniidist, kvartsist, marmorist ja keraamilistest materjalidest tasapindade valmistamisele ning paigaldamisele Eestis, Skandinaavias  ja USAs. Meie klientideks on eraisikud, sisekujundajad, sisustussalongid ja ehitusfirmad.

Töötame igapäevaselt selle nimel, et pakkuda oma klientidele köitvaid ning eksklusiivseid kivipindade disaine, nende kodu ja kinnisvara väärtust tõstvaid lahendusi ning kvaliteetset täisteenust. Teame, et kivist tasapind on ajatu ja üldjuhul vähest hooldust vajav ning on seega parim valik nii kööki kui vannituppa.

1k

0

Jaga

Tutvu meie tootmisega

Tootmises kasutame kõrgtehnoloogilisi seadmeid, mis on valmistatud Euroopa juhtivate tootjate poolt nagu Thibault, Prussiani ja Intermac. Tagamaks, et projekteerimis- ja paigaldustööd oleksid kvaliteetsed ning kiired, tegutsevad meie mõõdistus- ja paigaldustiimid Eestis, Soomes, Rootsis, Taanis ja Norras.

Meie jaoks on väga oluline kvaliteet ja keskkonna säästlikus. Selle tagamiseks oleme rakendanud ISO 9001 kvaliteedi- ja ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi.

UUDIS, MIDA PEAB LUGEMA!

Idylium keraamika: kõrgkvaliteetne kooslus loodusest, ilust ja tehnoloogiast

Tutvustame teile uue keraamikatootja materjale, mille kvaliteet ja omadused avaldavad muljet ka kõige nõudlikumale kliendile. Milanos, Itaalia disainipealinnas sündinud Idylium on bränd, mille nimi on tuletatud sõnast Idüll – see on ideaalne kooslus loodusest, ilust ja tehnoloogiast. See kannab endas kõiki kivi looduslikke ja füüsilisi omadusi, ent on vaba defektidest ja ebatäiuslikkusest, mis tihti ehtsa kiviga kaasnevad. Idyliumi jaoks on väga oluline ka jätkusuutlikkus – toode on 100% biolagunev ja loodussõbralik, tegemata järeleandmisi selle kvaliteedis.

Enamat kui vaid kivi

Idyliumi keraamika on kui maailma Lamborghini, mille kireks on luua ilu, mis kestab pikka aega. Disain, uurimistöö ja järeltöötlus tehakse Itaalias, kuid tootmistehas asub L’Alcoras Hispaanias, mis on Euroopa suurim kivitöötluspiirkond.

Tegu on patenteeritud tootmistehnoloogiaga, mida ei kasutata kuskil mujal ja mis loob ainulaadse tulemuse. Imiteeritakse looduslikke protsesse, mis muidu võtavad aega miljoneid aastaid. Toode pressitakse kokku jõuga 500 kg/cm2 ning kuumutatakse 1300 kraadini – see loob toote, mis ei sisalda keemiat ega raskemetalle, on ülikompaktne ja inertne, null-poorsusega, termokindel, peab vastu kemikaalidele ning on täiesti UV-, tule- ja kriimukindel.

Idylium empireo valge keraamika liimitud köögisaar

Idylium Empireo

Tänu sellele tehnoloogiale ja oma omadustele on Idylium kasutatav kõikjal – see võib ehtida nii kööki, vannitubasid, sobib seintele ja põrandatele ja sobib ideaalselt kasutamiseks õue – mööbliks, terrassiks, põrandateks, basseinidesse, fassaadiks. See sobib hästi ka erilahendusteks, näiteks kasutamiseks integreeritud pliidiplaadina.

Ka ei tee Idyliumi pindadele liiga tuli – nii saab luua tõeliselt elegantse kamina või biokamina.

Lugupidamine looduse vastu

Idyliumi jaoks on oluline ka jätkusuutlikkus ka lugupidamine looduse vastu. Nende jaoks on loodushoid eetiline lähenemine innovatsioonile – luua toode, mis vastab tänapäeva inimese vajadustele, ent samal ajal hoida loodust ka järgmiste põlvkondade jaoks.

Nii on Idylium 100% looduslik ja biolagunev. Seda saab taaskasutada ning see laguneb looduses, et saaks taas osaks eluringist – see on miski, mida ükski sünteetiline materjal pakkuda ei saa.

Idylium statuario elisio hele köök keraamikast

Idylium Statuario Elisio

Kuid saastamisest hoidumine on nende jaoks vähe – Idylium soovib ka vähendada kahjustusi, mida inimesed on seni loodusele teinud. Nii töötavad nad välja eksklusiivset valemit, et kivile anda isepuhastuvad omadused. See vähendab õhusaastet.

Oma rolli loodushoius mängib ka disain – Idyliumis usutakse, et ajatu stiiliga tooted ei lähe moest ning neid ei asendata nii tihti. See aitab ära hoida liigtarbimist ja vähendab prügi teket. Idyliumi jaoks on ilu igavikuline.

Idylium papirio keraamikast köögitaspind roostekarva

Idylium Papirio

Idylium kannab endas Itaalia disainipealinnale väärilist stiili

Ajatult elegantse stiiliga Idylium on uhkusega sündinud Itaalia disainipealinnas Milanos. Ehkki see meenutab ehtsat kivi, pole sellel defekte ja ebatäiuslikkust, mis eheda kiviga kaasneda võivad. Sellest on võimalik luua üle 3-meetriseid täiesti veatuid kivipindu.

Eksklusiivseks muudavad selle materjali läbi tasapinna ulatuvad veenid, full-body ehk materjali sisu on mitmedimensiooniline ning kõrgresolutsiooniline disain pindadel.

Diastone’i valikus on järgmised materjalid:

Idylium empireo lys keramikk benekeplate

Empireo

Idylium calatorae intenso keramikk mørk benkeplate

Calatorae Intenso

Idylium calacatum grå keramik bänkskiva

Calcatum

Idylium delite lys keramikk benkeplate

Delite

Idylium colorado lincoln hvit keramikk steinbord

Colorado Lincoln

Idylium statuario elisio hvit keramikk kjøkkenbenk

Statuario Elisio

Idyllium caravaggio albus keramik ljus stenskivor

Carvaggio Albus

Idylium domus ater svart keramikk sten

Domus Ater

Idylium metallo liquido ljus keramik bänkskiva

Liquido

Idylium papirio keramik bänkskiva rusta

Papiro

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu