Artic Spas OÜ │ Arctic Spas ja Drop Minibasseinid │ Renson varjualused

Asume boksis C316A, C-411/Maakodu-1

Arctic Spas OÜ tootevalikus on Kanadas toodetud Arctic Spas õue massaaživannid, Soome tootja Drop disain minibasseinid ja lõkkealused, Belgia tootja Renson pergolad ja varjualused, maailmakuulsad Big Green Egg keraamilised söegrillid ning Hollandi firma Happy Cocooning lõkkelauad.

Meie eesmärk on pakkuda lisaks kõrgkvaliteetsete õueelu toodete kõrvale ka tipptasemel teenindust. Ootame kõiki olemasolevaid ja uusi kliente Viimsi Äritare müügisalongis.

932

0

Jaga

DROP VUOLLE

Drop Vuolle on kaasaegne massaažvann, mis ühendab Dropi basseini lakkamatu disaini masseerivate veedüüsidega ja tipptasemel välibasseini tehnoloogiaga. Vuolle massaaživann on projekteeritud ja valmistatud Soomes ning see tagab esmaklassilise suplemiselamuse.

See basseinipakett on tõeline igapäevane luksus! Basseinis on massaažikohad neljale ja 32 massaažidüüsi. Bassein mahutab korraga kuni kaheksa kümblejat. Basseini tehnoloogia on tehases paigaltatud ja vee-testitud.

Elektriliselt soojendatavad Drop-basseinid on mõeldud kasutamiseks aastaringselt ja neid saab kasutada ilmastikuoludest sõltumata. Lihtsalt avage kaas ja nautige!

Küsi pakkumist

Arctic Fox mullivann

Arctic Fox mullivann on sügav, mugav, kuid siiski kompaktne mullivann, mis on ideaalne pelgupaik paaridele, kes hindavad kvaliteeti ja tõhusat veemassaaži. Sellel on ergonoomiline lamamistool ja kaks teraapiaistet, mille efektiivne disain pakub erinevaid istumisasendeid erinevatel sügavustel pakkudes meeldivat olemist nii soojal suvepäeval kui ka kõige külmemal talvel. Mullivanni iseloomustavad maksimaalne jõudlus ja mugavus laialdase standard- ja lisavarustusega.

Arctic Spas mullivannid on mõeldud kasutamiseks ka paukuva pakasega! Hüppa julgelt sisse ja luba endale killuke naudingut igasse päeva – garanteerime lõõgastava kogemuse üle terve keha!

Küsi pakkumist

SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest