Eesti Antiigimess on pika traditsiooniga sündmus antiigihuviliste ja kogujate seas. Messil kohtuvad kõik huvilised, kelle kireks on vana ja väärtuslik. Kultuuripärandit hindavad inimesed, kollektsionäärid nii Eestist, Lätist, Venemaalt kui ka Soomest. Antikvaarid, sisustustekstiilide müüjad, restauraatorid, ja retro, vintage ning kõikide erivaldkondade antiigihuvilised leiavad kindlasti palju huvitavat.

Ajaloost: Antiigimessi on Eestis korraldatud alates 1998 aastast.  Aastal 2020 on antiigihuvilistele uudiseks, et mess toimub koos sisustusmessiga, et täiendada meie põnevat interjööride maailma veelgi. Külastades sisustusmessi Interjöör 2020 on nüüdsest võimalik saada täielik ülevaade ajaloolistest trendidest, kogumisest, käsitööst, aiandusest ja uutest moodsatest suundadest- parim lahendus õppida põimima antiiki ja moodsat maailma saab olema ainult Interjöör 2020 messil!

Messil kohtuvad antiigikaupmehed, kultuuripärandit hindavad inimesed ning kollektsionäärid nii Eestist, Lätist kui ka Soomest, sisustustekstiilide müüjad, restauraatorid ja kõik huvilised, kelle kireks on vana ja väärtuslik. Retro, vintage ja antiigihuvilised leiavad kindlasti palju huvitavat.
www.antiigimess.com